Święta Bożego Narodzenia pełne magii

Atrakcje na Święta w górach 2023/2024

Marzą się Państwu Święta Bożego Narodzenia pełne śniegu, bajkowych widoków, tradycyjnych kolęd oraz niezapomnianych wrażeń? Jeśli tak, to zapraszamy Państwa serdecznie do miejscowości Murzasichle koło Zakopanego.

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy niezwykle atrakcyjną ofertę, dzięki której będziecie mogli spędzić tegoroczne święta w wyjątkowej atmosferze w gronie najbliższych. Nasza propozycja to połączenie świątecznej tradycji z aktywnym wypoczynkiem. Poza tradycyjną Kolacją Wigilijną przygotowaliśmy dla Państwa szereg wspaniałych atrakcji. Weźmiecie udział między innymi w niezapomnianym góralskim kuligu z pochodniami czy typowo podhalańskiej imprezie z przepysznym jedzeniem i … herbatką z prądem. A wszystko to w urokliwym klimacie przepięknych polskich gór. Do wyboru macie Państwo ponad 10 typowo góralskich komfortowych ośrodków (z łazienkami, TV i bezpłatnym Internetem WiFi) położonych w samym sercu polskich Tatr w miejscowościach Murzasichle, Poronin oraz Małe Ciche k. Zakopanego.

  • Góralski KULIG
    Szalona zabawa, prawdziwe góralskie zaprzęgi z pochodniami. A na koniec, ognisko i śpiewy…! Kulig startuje spod budynków, w których Państwo mieszkacie. Po rozpaleniu pochodni karawana złożona z konnych zaprzęgów rusza piękną trasą w kierunku polany położonej na terenie Tatrzańskiego Parku Narodowego. Przejażdżka zakończona pieczeniem kiełbasek trwa ok. 2 h. Ze względu na warunki atmosferyczne prosimy o założenie odpowiednio ciepłej odzieży i obuwia 🙂
  • Impreza GÓRALSKA
    Czyli świąteczna rozgrzewka przy akompaniamencie lokalnej, góralskiej kapeli zapewniającej dobrą muzykę na żywo i pysznym miejscowym jedzeniem. W menu tego wieczoru będzie m.in. kwaśnica, kiełbaski, oscypki i herbata z prądem. Bawimy się, aż do ostatniego gościa.

Imprezy tematyczne odbywają się wieczorami, każda innego dnia. Kwaterowanie rozpoczyna się od godziny 14:00 w dniu rozpoczęcia pobytu.
Pobyt rozpoczynamy obiadokolacją a kończymy śniadaniem.