ATUTY OŚRODKA

» Komfortowe warunki
» Wigilia w karczmie
» Domek na wyłączność


Święta 2022/2023

Domek Góralski Leśny Dwór
Murzasichle
oferta na Święta 2022/2023
Wigilia, Boże Narodzenie

Termin pobytu: 23-27.12.2022


Domek Góralski Leśny Dwór położony w sąsiedztwie otuliny Tatrzańskiego Parku Narodowego, nieopodal potoku Upust, stanowi rewelacyjne warunki do oderwania się od miejskiego zgiełku i zaczerpnięcia świeżego, górskiego powietrza.
Domek leży na początku miejscowości Murzasichle, lecz w okolicy odsuniętej od głównej drogi, jednocześnie stanowiącej świetną bazę wypadową dla miłośników białego szaleństwa.

Do Państwa dyspozycji oddajemy góralski drewniany domek, stanowiący 4/5-osobowy apartament.
Na parterze znajduje się przestronny salon z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym, stołem z zestawem krzeseł, telewizorem LCD, a ponadto podwójne łóżko małżeńskie oraz łazienka z prysznicem.
Na piętrze znajduje się dodatkowa sypialnia z dwoma łóżkami pojedynczymi, które można także złączyć w jedno wspólne posłanie, rozkładaną kanapą oraz telewizorem LCD.
Na terenie domku dostępne jest WIFI

Dbając o swobodę oraz komfort gości domek wynajmowany jest jedynie w całości dla minimum 4 osób.

Wszystkie posiłki serwowane będą w sali jadalnej ośrodka Willa u Kantora, położonego w odległości ok 200 m.

U dołu strony znajduje się pełna galeria domku Leśny Dwór.


Proponujemy 2 opcje wynajęcia domku:

1. Wynajęcie domku w pełnym pakiecie, czyli:
-5-dniowy pobyt z wyżywieniem w postaci śniadań i obiadokolacji serwowanych w sąsiednim ośrodku  Willa u Kantora (ok 200 m od domku),
– uroczysta kolacja wigilijna w karczmie U Góralki w Murzasichlu, poprzedzona wizytą św. Mikołaja w domku,
– kulig z ogniskiem i pieczeniem kiełbasek,
– wieczór z kapelą góralską w karczmie U Góralki.
Koszt pobytu wynosi :   1 350 zł/os.

2. Wynajęcie domku bez wyżywienia, lecz z pakietem atrakcji fakultatywnych, czyli:
– 5-dniowy pobyt w domku,
– uroczysta kolacja wigilijna w karczmie U Góralki w Murzasichlu, poprzedzonej wizytą św. Mikołaja w domku,
– kulig z ogniskiem i pieczeniem kiełbasek,
– wieczór z kapelą góralską w karczmie U Góralki.
Koszt pobytu wynosi : 1 000 zł/os.


W cenie gwarantujemy:

 • 5 dni pobytu
 • 4 noclegi
 • uroczystą Kolację Wigilijną w karczmie U Góralki w Murzasichlu
 • wizytę św. Mikołaja z wręczaniem prezentów
 • wyżywienie w postaci śniadań i obiadokolacji – opcjonalnie
 • kulig z ogniskiem i kiełbaskami
 • imprezę góralską w karczmie U Góralki w Murzasichlu

Poglądowy harmonogram pobytu

Ważne!

Pakiet nie obejmuje transportu do Murzasichla.

Do miejscowości można dotrzeć własnym samochodem, lub środkami komunikacji publicznej (pociąg + autobus / autobus / bus / taxi).Cennik:

 

RODZAJ PAKIETUSKŁAD PAKIETUCENA POBYTU
ZA 1 OSOBĘ
PEŁNY PAKIETnoclegi
wyżywienie
kolacja wigilijna
kulig i impreza góralska
brak miejsc
PAKIET
BEZ WYŻYWIENIA
noclegi
kolacja wigilijna
kulig i impreza góralska
brak miejsc
zaliczka
 • Po weryfikacji dostępności miejsc istnieje możliwość wcześniejszego przyjazdu.
 • Powyższe kwoty są cenami za cały pakiet świąteczny, za 1 osobę.
 • Podczas kwaterowania pobrana zostanie zwrotna kaucja w wysokości 1000 zł na wypadek pokrycia kosztów zniszczeń wyrządzonych przez gości w trakcie pobytu.
 • Powyższe kwoty zawierają obowiązkową opłatę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy.


REZERWUJ

-> KLIK <-Informacje dodatkowe:

 • Zakwaterowanie w ośrodku będzie możliwe od godziny 14:00 pierwszego dnia pobytu (23 grudnia).
 • Gospodarze wyrażają zgodę na pobyt z małymi zwierzętami, właściciele poniosą koszt naprawy wszelkich szkód wyrządzonych przez przywiezione zwierzęta.
 • Obiekt zapewnia ręczniki.
 • Wykwaterowanie w dniu wyjazdu powinno nastąpić do godziny 10:00.
 • Podczas pobytu domek w całości pozostaje do pełnej dyspozycji gości.
 • Uroczysta kolacja wigilijna odbywać będzie się w karczmie U Góralki w Murzasichle. Nie zapewniamy transportu do karczmy i z powrotem.
 • Przed kolacją wigilijną przewidziana jest wizyta św. Mikołaja, podczas której będzie on wręczał prezenty przygotowane indywidualnie przez Klientów, szczegóły w tym zakresie zostaną przesłane wiadomością mailową po dokonaniu rezerwacji.
 • Obiekt nie posiada windy, podjazdów, ani udogodnień dla osób o ograniczonych możliwościach poruszania się, pokoje gościnne znajdują się na parterze oraz I piętrze.
 • Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany harmonogramu w przypadku wprowadzenia obostrzeń mających na celu przeciwdziałanie COVID-19 uniemożliwiających realizację poszczególnych imprez fakultatywnych.

W przypadku niemożliwości zrealizowania wyłącznie niektórych usług turystycznych wchodzących w skład imprezy turystycznej, w szczególności usług fakultatywnych, ze względu na wprowadzone obostrzenia mające na celu przeciwdziałanie COVID-19, Organizator zaproponuje świadczenia zastępcze o zbliżonej wartości. Jednocześnie Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany harmonogramu.

Po więcej szczegółów kliknij w obrazek:

Adres ośrodka:

Domek Góralski Leśny Dwór
ul. Gutowa 3b
34-351 Murzasichle


REZERWUJ

-> KLIK <-


WIECZÓR WIGILIJNY

Na uroczystą kolację wigilijną zapraszamy Państwa do karczmy regionalnej U Góralki w Murzasichlu.

Przed rozpoczęciem kolacji wigilijnej, z wizytą w domku pojawi się nie kto inny, jak święty Mikołaj, z torbą prezentów. Każdy może skorzystać z jego pomocy we wręczeniu podarków swoim najbliższym, szczegóły zostaną omówione indywidualnie.

 


KULIG

 

Kulig góralski zawsze budzi wiele emocji, gdyż… jest to fantastyczne przeżycie!

Wieczorna pora, wszędzie w koło śnieg skrzący się w blasku świateł, gwiazdy świecą na niebie, a do Państwa podjeżdżają zaprzęgi konne. Każdy znajdzie miejsce dla siebie, nasi przedstawiciele rozdadzą rozpalone pochodnie, po czym wesoła karawana ruszy w malowniczą trasę podhalańskimi drogami. Na końcu trasy czeka leśna polana, na polanie rozpalone ognisko, kiełbaski, dodatki, gorąca herbata, także ta „zbójnicka”!, oraz skoczna melodia góralskich hitów.

Przy ognisku będzie więc można rozgrzać i gardła i żołądki, cyknąć pamiątkowe fotografie, pośpiewać, potańczyć, lub tylko potupać nogą w rytm muzyki.

Po skończonej zabawie zaprosimy w drogę powrotną, która zakończy się w tym samym miejscu, gdzie rozpoczęła – pod samym ośrodkiem.

Aby jedynym Państwa zmartwieniem w tym czasie było nadążenie z tekstem piosenki, prosimy o przygotowanie sobie naprawdę ciepłej odzieży zimowej. Ostatnie lata obfitowały w mroźne wieczory, ale gdy turysta ma grubą czapkę, kaptur, rękawiczki, ocieplane obuwie, i najlepiej specjalną odzież zimową (tak, kalesony i rajstopy też są dopuszczalne!) żadne minusy na dworze nie będą straszne.

Jako organizator nie jesteśmy w stanie zagwarantować tej największej atrakcji – puszystych zasp śnieżnych, jednakże kulig odbędzie się na zaprzęgniętych wozach kołowych, a zatem żadna pogoda nie będzie stanowiła problemu do realizacji imprezy.


REZERWUJ

-> KLIK <-


Dokumenty do zapoznania się:

Organizator oświadcza, iż:

 • posiada wpis do rejestru organizatorów turystyki i przedsiębiorców ułatwiających nabywanie powiązanych usług turystycznych prowadzonego przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego pod numerem ewidencyjnym 9091,
 • posiada gwarancję ubezpieczeniową na pokrycie kosztów kontynuacji Imprezy turystycznej lub kosztów powrotu do kraju, jak również zwrotu całości lub części wpłat dokonanych tytułem Imprezy turystycznej lub poszczególnych Usług turystycznych udzieloną przez Wiener TU S.A. Vienna Insurance Group
  z siedzibą w Warszawie 02-675 przy  ul. Wołoskiej 22a, jako zabezpieczenie finansowe, jako zabezpieczenie finansowe, o którym mowa w art. 4 pkt 14 w zw. z art. 7 Ustawy.
Gwarancja ubezpieczeniowa: