ATUTY OŚRODKA

» Dla rodzin z dziećmi
» Obiekt z windą
» Blisko stacji PKP


Święta 2020/2021

Poronianka (Poronin) – oferta na Święta 2020/2021
(Wigilia, Boże Narodzenie)

Termin pobytu: 23-27.12.2020


Zapraszamy Państwa do położonego w centrum Poronina ośrodka wypoczynkowego Poronianka oferującego pobyt w pokojach 2-, 3-, 4- oraz 5-osobowych z łazienkami, balkonami, TV, bezpłatnym Internetem i monitorowanym parkingiem.

Poronianka jest doskonałą bazą wypadową zarówno dla amatorów białego szaleństwa, gdyż najbliższy wyciąg narciarskiU Pyrnicki znajduje się niecałe 500 m. od ośrodka, w odległości 350 m znajduje się wypożyczalnia sprzętu narciarskiego, ok 800m od Poronianki znajduje się kolejny wyciąg U Gruloka, a nieco dalej, bo zaledwie 2,5 km znajduje się profesjonalny kompleks narciarski Suche-SKI. Ponadto, w odległości ok 500m zimą funkcjonuje lodowisko.

Dodatkowo, Poronianka jest idealnym miejscem dla osób niezmotoryzowanych, gdyż w odległości niecałych 200 m od ośrodka znajduje się stacja kolejowa PKP „Poronin”, z której kursują bezpośrednie pociągi do Zakopanego. Obok znajduje się również przystanek autobusów lokalnych oraz międzymiastowych.

Ośrodek dysponuje windą, jest dostosowany do potrzeb osób posiadających problemy z poruszaniem się (podjazdy, łazienki dostosowane do osób niepełnosprawnych), a także posiada bogate zaplecze do obsługi rodzin z dziećmi. Na piętrach znajdują się w pełni wyposażone aneksy kuchenne, z lodówkami, naczyniami, kuchenkami mikrofalowymi, ponadto część pokoi posiada własne mini aneksy wewnątrz pokoi.
W ośrodku do dyspozycji rodzin z dziećmi dostępne są krzesełko do karmienia dziecka, przenośne łóżeczko z pościelą, wanienka do kąpieli, oraz wyposażona w różnorakie zabawki sala zabaw, gdzie znajduje się również stół do ping-ponga, piłkarzyki oraz ogólnodostępny TV.


W cenie gwarantujemy*:

 • 5 dni pobytu
 • 4 noclegi
 • 4 śniadania i obiadokolacje, w tym:
  • uroczystą Kolację Wigilijną z góralskim kolędowaniem
  • wizytę św. Mikołaja z wręczaniem prezentów*
 • kulig z ogniskiem i kiełbaskami
 • wieczór z kapelą góralską

Ważne!

Pakiet nie obejmuje transportu do miejsca realizacji pobytu świątecznego.

Do miejscowości Poronin można dotrzeć własnym samochodem, lub środkami komunikacji publicznej
(pociąg / autobus / bus / taxi).
Szczegółowych wskazówek dojazdu udzielają nasi konsultanci telefoniczni i mailowi.


f


Cennik:

 

OPIS POKOJURODZAJ POKOJUCENA POBYTU ZA 1 OSOBĘ
TV, łazienka, Internet2-osobowy z aneksem kuchennym
TV, łazienka, Internet2-osobowy
TV, łazienka, Internet3-osobowy z aneksem kuchennym
TV, łazienka, Internet3-osobowy
TV, łazienka, Internet4-osobowy z aneksem kuchennym
TV, łazienka, Internet4-osobowy
TV, łazienka, Internet5-osobowy z aneksem kuchennym
 • Po weryfikacji dostępności miejsc istnieje możliwość wcześniejszego przyjazdu, koszt dodatkowej doby wynosi zł/os. (nocleg+wyżywienie).
 • Powyższe kwoty są cenami za cały pakiet świąteczny, za 1 osobę.
 • Powyższe kwoty zawierają obowiązkową opłatę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

REZERWUJ

-> KLIK <-

 


Informacje dodatkowe:

 • Zakwaterowanie w ośrodku będzie możliwe od godziny 14:00 pierwszego dnia pobytu (23 grudnia).
 • Pobyt rozpocznie się 23 grudnia obiadokolacją, a zakończy 27 grudnia śniadaniem.
 • Gospodarze nie wyrażają zgody na pobyt ze zwierzętami.
 • Ośrodek zapewnia ręczniki.
 • Wykwaterowanie w dniu wyjazdu powinno nastąpić do godziny 10:00.
 • Obiekt posiada windę, podjazd oraz inne udogodnienia dla osób o ograniczonych możliwościach poruszania się, pokoje gościnne znajdują się na piętrach I-III.

 

 • Uroczysta kolacja wigilijna odbywać będzie się w sali jadalnej Poronianki.
 • Podczas kolacji wigilijnej przewidziana jest wizyta św. Mikołaja, podczas której będzie on wręczał prezenty przygotowane indywidualnie przez Klientów, szczegóły w tym zakresie zostaną przesłane wiadomością mailową po dokonaniu rezerwacji.
 • Podczas kolacji wigilijnej przewidziane jest kolędowanie wraz z lokalną kapelą góralską.

 

 • Imprezy fakultatywne, czyli kulig i wieczór z kapelą góralską, odbywać się będą wieczorami, każda innego dnia.
 • Przykładowy harmonogram pobytu znajduje się w prawym bocznym panelu strony.
 • Imprezy fakultatywne będą realizowane grupowo – dla wszystkich gości ośrodka Poronianka wspólnie.
 • Obsługa klientów, zarówno w obiekcie, jak i podczas imprez tematycznych, realizowana będzie w języku polskim.
Organizator przewiduje minimalną liczbę osób, dla możliwości przeprowadzenia Imprezy turystycznej. Minimalna liczba osób dla realizacji imprezy turystycznej wynosi 70% dostępnych miejsc noclegowych.

 

W przypadku niemożliwości zrealizowania wyłącznie niektórych usług turystycznych wchodzących w skład imprezy turystycznej, w szczególności usług fakultatywnych, ze względu na wprowadzone obostrzenia mające na celu przeciwdziałanie COVID-19, Organizator zaproponuje świadczenia zastępcze o zbliżonej wartości.
Jednocześnie Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany harmonogramu.

REZERWUJ

-> KLIK <-

 


Adres ośrodka:

Poronianka
ul. Piłsudskiego 97
34-520 Poronianka

www.poronianka.pl

 REZERWUJ

-> KLIK <-

 


KULIG

Kulig góralski zawsze budzi wiele emocji, gdyż… jest to fantastyczne przeżycie!

Dziedziniec przed ośrodkiem, wieczorna pora, wszędzie w koło śnieg skrzący się w blasku świateł, gwiazdy świecą na niebie, a do Państwa podjeżdżają zaprzęgi konne. Każdy znajdzie miejsce dla siebie, nasi przedstawiciele rozdadzą rozpalone pochodnie, po czym wesoła karawana ruszy w malowniczą trasę podhalańskimi drogami. Na końcu trasy czeka leśna polana, na polanie rozpalone ognisko, kiełbaski, dodatki, gorąca herbata, także ta „zbójnicka”!, oraz skoczna melodia góralskich hitów.

Przy ognisku będzie więc można rozgrzać i gardła i żołądki, cyknąć pamiątkowe fotografie, pośpiewać, potańczyć, lub tylko potupać nogą w rytm muzyki.

Po skończonej zabawie zaprosimy w drogę powrotną, która zakończy się w tym samym miejscu, gdzie rozpoczęła – pod samym ośrodkiem.

Aby jedynym Państwa zmartwieniem w tym czasie było nadążenie z tekstem piosenki, prosimy o przygotowanie sobie naprawdę ciepłej odzieży zimowej. Ostatnie lata obfitowały w mroźne wieczory, ale gdy turysta ma grubą czapkę, kaptur, rękawiczki, ocieplane obuwie, i najlepiej specjalną odzież zimową (tak, kalesony i rajstopy też są dopuszczalne!) żadne minusy na dworze nie będą straszne.

Jako organizator nie jesteśmy w stanie zagwarantować tej największej atrakcji – puszystych zasp śnieżnych, jednakże kulig odbędzie się na zaprzęgniętych wozach kołowych, a zatem żadna pogoda nie będzie stanowiła problemu do realizacji imprezy.

 


REZERWUJ

-> KLIK <-


Dokumenty do zapoznania się: