ATUTY OŚRODKA

» Dla rodzin z dziećmi
» Obiekt z windą
» Blisko stacji PKP


Święta 2024/2025

Poronianka

– Poronin –

oferta na Święta 2024/2025

(Wigilia, Boże Narodzenie)

Termin pobytu: 23-27.12.2024

– OFERTA WKRÓTCE –


Poronianka jest doskonałą bazą wypadową zarówno dla amatorów białego szaleństwa, gdyż najbliższy wyciąg narciarskiU Pyrnicki znajduje się niecałe 500 m. od ośrodka, w odległości 350 m znajduje się wypożyczalnia sprzętu narciarskiego, ok 800m od Poronianki znajduje się kolejny wyciąg U Gruloka, a nieco dalej, bo zaledwie 2,5 km znajduje się profesjonalny kompleks narciarski Suche-SKI. Ponadto, w odległości ok 500m zimą funkcjonuje lodowisko.

Dodatkowo, Poronianka jest idealnym miejscem dla osób niezmotoryzowanych, gdyż w odległości niecałych 200 m od ośrodka znajduje się stacja kolejowa PKP "Poronin", z której kursują bezpośrednie pociągi do Zakopanego. Obok znajduje się również przystanek autobusów lokalnych oraz międzymiastowych.

Ośrodek dysponuje windą, jest dostosowany do potrzeb osób posiadających problemy z poruszaniem się (podjazdy, łazienki dostosowane do osób niepełnosprawnych), a także posiada bogate zaplecze do obsługi rodzin z dziećmi. Na piętrach znajdują się w pełni wyposażone aneksy kuchenne, z lodówkami, naczyniami, kuchenkami mikrofalowymi, ponadto część pokoi posiada własne mini aneksy wewnątrz pokoi.
W ośrodku do dyspozycji rodzin z dziećmi dostępne są krzesełko do karmienia dziecka, przenośne łóżeczko z pościelą, wanienka do kąpieli, oraz wyposażona w różnorakie zabawki sala zabaw, gdzie znajduje się również stół do ping-ponga, piłkarzyki oraz ogólnodostępny TV.


W cenie gwarantujemy*:

 • 5 dni pobytu
 • 4 noclegi
 • 4 śniadania
 • 3 obiadokolacje
 • uroczystą Wieczerzę Wigilijną wzbogaconą o
  • góralskie kolędowanie z kapelą na żywo
  • wizytę Mikołaja z wręczaniem prezentów*
 • kulig z ogniskiem i kiełbaskami
 • wieczór z kapelą góralską
 • składki na TFG i UFG
Poglądowy harmonogram pobytu

Poglądowy harmonogram pobytu

Ważne!

Pakiet nie obejmuje transportu do miejsca realizacji pobytu świątecznego.

Do miejscowości Poronin można dotrzeć własnym samochodem, lub środkami komunikacji publicznej (pociąg / autobus / bus / taxi).Cennik:

 

RODZAJ POKOJUCENA POBYTU ZA 1 OSOBĘ
2-osobowy
3-osobowyoferta wkrótce
4-osobowy
POKOJE Z
ANEKSEM KUCHENNYM
2-osobowy
3-osobowyoferta wkrótce
4-osobowy
5-osobowy
 • Po weryfikacji dostępności miejsc istnieje możliwość wcześniejszego przyjazdu.
 • Powyższe kwoty są cenami za cały pakiet świąteczny, za 1 osobę.
 • Powyższe kwoty zawierają obowiązkową opłatę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy.


✵ REZERWUJ  Informacje dodatkowe:

 • Zakwaterowanie w ośrodku będzie możliwe od godziny 14:00 pierwszego dnia pobytu (23 grudnia).
 • Wykwaterowanie w dniu wyjazdu powinno nastąpić do godziny 10:00.
 • Organizator przewiduje minimalną liczbę osób, dla możliwości przeprowadzenia Imprezy turystycznej. Minimalna liczba osób dla realizacji imprezy turystycznej wynosi 70% dostępnych miejsc noclegowych.
 • Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany harmonogramu w przypadku wprowadzenia obostrzeń mających na celu przeciwdziałanie COVID-19 uniemożliwiających realizację poszczególnych imprez fakultatywnych.

W przypadku niemożliwości zrealizowania wyłącznie niektórych usług turystycznych wchodzących w skład imprezy turystycznej, w szczególności usług fakultatywnych, ze względu na wprowadzone obostrzenia mające na celu przeciwdziałanie COVID-19, Organizator zaproponuje świadczenia zastępcze o zbliżonej wartości. Jednocześnie Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany harmonogramu.

Po więcej szczegółów kliknij w obrazek:

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE

Adres ośrodka:

Poronianka
ul. Piłsudskiego 97
34-520 Poronianka
www.poronianka.pl


✵ REZERWUJ


KULIG

Kulig góralski zawsze budzi wiele emocji, gdyż… jest to fantastyczne przeżycie!

Dziedziniec przed ośrodkiem, wieczorna pora, wszędzie w koło śnieg skrzący się w blasku świateł, gwiazdy świecą na niebie, a do Państwa podjeżdżają zaprzęgi konne. Każdy znajdzie miejsce dla siebie, nasi przedstawiciele rozdadzą rozpalone pochodnie, po czym wesoła karawana ruszy w malowniczą trasę podhalańskimi drogami. Na końcu trasy czeka leśna polana, na polanie rozpalone ognisko, kiełbaski, dodatki, gorąca herbata, także ta „zbójnicka”!, oraz skoczna melodia góralskich hitów.

Przy ognisku będzie więc można rozgrzać i gardła i żołądki, cyknąć pamiątkowe fotografie, pośpiewać, potańczyć, lub tylko potupać nogą w rytm muzyki.

Po skończonej zabawie zaprosimy w drogę powrotną, która zakończy się w tym samym miejscu, gdzie rozpoczęła – pod samym ośrodkiem.

Aby jedynym Państwa zmartwieniem w tym czasie było nadążenie z tekstem piosenki, prosimy o przygotowanie sobie naprawdę ciepłej odzieży zimowej. Ostatnie lata obfitowały w mroźne wieczory, ale gdy turysta ma grubą czapkę, kaptur, rękawiczki, ocieplane obuwie, i najlepiej specjalną odzież zimową (tak, kalesony i rajstopy też są dopuszczalne!) żadne minusy na dworze nie będą straszne.

Jako organizator nie jesteśmy w stanie zagwarantować tej największej atrakcji – puszystych zasp śnieżnych, jednakże kulig odbędzie się na zaprzęgniętych wozach kołowych, a zatem żadna pogoda nie będzie stanowiła problemu do realizacji imprezy.

 


✵ REZERWUJ


Dokumenty do zapoznania się:

Organizator oświadcza, iż:

 • posiada wpis do rejestru organizatorów turystyki i przedsiębiorców ułatwiających nabywanie powiązanych usług turystycznych prowadzonego przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego pod numerem ewidencyjnym 9091,
 • posiada gwarancję ubezpieczeniową na pokrycie kosztów kontynuacji Imprezy turystycznej lub kosztów powrotu do kraju, jak również zwrotu całości lub części wpłat dokonanych tytułem Imprezy turystycznej lub poszczególnych Usług turystycznych udzieloną przez Wiener TU S.A. Vienna Insurance Group
  z siedzibą w Warszawie 02-675 przy  ul. Wołoskiej 22a, jako zabezpieczenie finansowe, o którym mowa w art. 4 pkt 14 w zw. z art. 7 Ustawy.
Gwarancja ubezpieczeniowa: