Święta na Stoku 2023/2024

Murzasichle (czas dojazdu 3 minuty)

W Murzasichlu znajduje się 6 wyciągów orczykowych. Kompleks Narciarski posiada trzy wyciągi o różnicy wzniesień ok.38m i długości trasy 300-350m. Pozostałe trzy stoki o różnicy wzniesień ok. 35 – 48m, mają długość 240-300m. Przepustowość wyciągów wynosi ok. 3400 osób na godzinę. Trasy są dość proste przeznaczone dla osób początkujących i uczących się jazdy na nartach. Stoki są sztucznie naśnieżane i oświetlone. Przy wyciągach można skorzystać ze ski-serwisu, wypożyczalni sprzętu narciarskiego i sanek. Obok ośrodka wydzielony jest bezpieczny teren do saneczkowania. Przy stokach działa także szkoła narciarska.

 

Białka Tatrzańska (czas dojazdu 20 minut)

Białka Tatrzańska to góralska wieś położona w województwie małopolskim, posiadająca niezwykle atrakcyjne środowisko geograficzne. Umiejscowiona jest blisko Tatr Polskich i Słowackich, 15 km od Nowego Targu i 20 km od Zakopanego.

Tutejsze stoki są łagodne, trasy szerokie i dobrze utrzymane. Znajduje się tu ponad 20 wyciągów, w tym 3 koleje krzesełkowe, 3 osobowa o długości 1380m, 4 osobowa o długości 800 m i 6 osobowa o długości 1350 m, wyciągi orczykowe i talerzykowe. Przepustowość wszystkich wyciągów w Białce Tatrzańskiej to ok. 15 000 osób na godzinę – wyciągi w jednym systemie karty to ok 10 000 osób na godzinę, natomiast długość wszystkich tras zjazdowych to ponad 15.000m. Białka Tatrzańska zapewnia swoim gościom ponad 5000 miejsc noclegowych.

 

Małe Ciche (czas dojazdu 10-15 minut)

Zapraszamy do Stacji Narciarskiej położonej w uroczym zakątku Podhala. Znajdziecie tutaj Państwo nowoczesną czteroosobową kolej krzesełkową o długości 1250 /m/, średnim nachyleniu 17% i różnicy wzniesień wynoszącej ok. 220 m oraz dwa wyciągi orczykowe. Najważniejszym atutem stoku są piękne widoki na Tatry i spokój, którego tak ostatnim czasem brakuje w życiu każdego z nas. Stacja narciarska znajduje się w odległości 12 km od Zakopanego i 9 km od Bukowiny Tatrzańskiej.

 

Gliczarów Górny/Dolny (czas dojazdu 5-10 minut)

Wioska na Pogórzu Gliczarowskim, słynie z najpiękniejszej na Podhalu panoramy Tatr, Beskidów i Gorców. Położona wysoko sprawia, że zima trwa tu znacznie dłużej – śnieg utrzymuje się do połowy kwietnia. Narciarze mogą korzystać z 6 wyciągów usytuowanych po północno-zachodniej stronie stoku Gliczarowskiego.

 

Bukowina Tatrzańska (czas dojazdu około 10-15 minut)

Bukowina Tatrzańska dysponuje 22 wyciągami narciarskimi: 15 talerzykowymi, 6 orczykowymi oraz 1 krzesełkowym. Większość wyciągów narciarskich daje możliwość nauki jazdy na nartach wraz z instruktorem. Trasy są oświetlone, sztucznie naśnieżane oraz przygotowane przez ratraki. Przy wyciągach znajdują się wypożyczalnie sprzętu jak i szkółki narciarskie. Istnieje też możliwość wypożyczenia sprzętu. Nartostrady zostały tak wytyczone, aby mogli z nich korzystać narciarze i snowboardziści posiadający różne kwalifikacje.