Święta w Termach 2023/2024

BIAŁKA TATRZAŃSKA (czas dojazdu: 20 minut)

Impreza góralska i kulig

Terma Białka – to wyróżniające się baseny termalne w Polsce. Goście z różnych grup wiekowych mogą dobrać dla siebie idealną formę wypoczynku. Rozrywki i wodne atrakcje czekają w strefie głośnej, z kolei spragnionych spokoju zapraszamy do strefy cichej, a adeptów kultury saunowania do jednej z pięciu saun, a najlepiej do wszystkich po kolei. Cała oferta wellness poszerzona została także o propozycje dla grup zorganizowanych i biznesu, przed którymi otworem stoi strefa VIP.
www.termabialka.pl

 

BUKOWINA TATRZAŃSKA (czas dojazdu: 10-15 minut)

Impreza góralska i kulig

Termy BUKOVINA – to największy w Polsce kompleks basenów geotermalnych. Dzięki połączeniu leczniczych właściwości wód z doskonałą infrastrukturą basenową jest to miejsce, w którym można zrelaksować się, zadbać o ciało i spędzić czas z rodziną lub przyjaciółmi. Pora roku i pogoda nie mają znaczenia. W Termach BUKOVINA odpoczną Państwo niezależnie od tego, co widać za oknem.
www.termabukowina.pl

 

SZAFLARY k. BIAŁEGO DUNAJCA (czas dojazdu: 7 minut)

Impreza góralska i kulig

Termy Szaflary – w skład kompleksu termalnego wchodzą cztery baseny: dwa zewnętrzne i dwa wewnętrzne, trzytorowa zjeżdżalnia rodzinna  oraz brodzik dla dzieci ze zjeżdżalnią dla dzieci. Ponadto baseny wyposażone są w wiele urządzeń do hydromasażu takich jak  bicze wodne, ławki do masażu, jeżyki, gejzery, urządzenia do masażu karku i części barkowej szerokimi i wąskimi strumieniami wody. Warto podkreślić, że woda która wypełnia niecki basenowe ma najlepszą mineralizację wśród wód wykorzystywanych w celach rekreacyjnych na Podhalu. Temperatura wody utrzymywana jest w zakresie 30-38st.C i pochodzi z odwiertu IG1 eksploatowanego przez PEC Geotermię Podhalańską. Łączna powierzchnia lustra wody wynosi 970 m2.
www.termyszaflary.com