Domek Góralski Sucha Woda (Małe Ciche) - Święta w górach 2022/2023

ATUTY OŚRODKA

» Komfortowe warunki
» Salon z kominkiem
» Domek na wyłączność


Święta 2024/2025

Domek Góralski Sucha Woda

– Małe Ciche –
oferta na Święta 2024/2025
(Wigilia, Boże Narodzenie)

Termin pobytu: 23-27.12.2024

– OFERTA WKRÓTCE –


Domek Góralski Sucha Woda położony nad szemrzącą pod oknami rzeką Sucha Woda, w urokliwej dolinie otoczonej Tatrzańskim Parkiem Narodowym, stanowi rewelacyjne warunki do oderwania się od miejskiego zgiełku i zaczerpnięcia świeżego, górskiego powietrza.
Domek leży na uboczu Lichajówek – części miejscowości Małe Ciche, okolicy odsuniętej od głównej drogi, lecz jednocześnie stanowiącej świetną bazę wypadową dla miłośników białego szaleństwa.
Od wyciągu orczykowego dzieli go 800m, a profesjonalna stacja narciarska Małe Ciche
oddalona jest o zaledwie 1 300m.

Do Państwa dyspozycji oddajemy 7-osobowy drewniany domek, z własnymi miejscami postojowymi. Posiada dwie eleganckie sypialnie, zlokalizowane na piętrze domku, oraz wspólną toaletę, znajdującą się w korytarzu na piętrze.
Na dole domku znajduje się w pełni wyposażona kuchnia, z lodówką, płytą grzewczą, kuchenką mikrofalową, czajnikiem elektrycznym oraz pełnym zestawem naczyń, sztućców oraz garnków.
Obok znajduje się przestronny, otwarty salon, w którym można ogrzać się przy klasycznym kominku.
W salonie znajdują się dodatkowo dwie kanapy oraz telewizor LCD, na terenie domku dostępne jest WIFI.
Ponadto, obok kuchni znajduje się druga, stylizowana łazienka z prysznicem.
Jest to miejsce, gdzie odpoczynek będzie prawdziwą przyjemnością.

Dbając o swobodę oraz komfort gości, domek wynajmowany jest jedynie w całości, dla minimum 7 osób dorosłych. W przypadku chęci pobytu z dziećmi, negocjacja ceny możliwa jest jedynie w przypadku grupy ponad 7-osobowej. Domek wynajmowany jest na minimum 4 noclegi, z możliwością przedłużenia pobytu.

Oferta nie obejmuje wyżywienia, lecz zawiera pakiet atrakcji fakultatywnych w postaci kuligu z ogniskiem i pieczeniem kiełbasek oraz kolacji wigilijnej w karczmie U Góralki w Murzasichlu, poprzedzonej wizytą św. Mikołaja w domku.

Domek posiada 2 sypialnie, pierwsza 3-osobowa z łóżkiem podwójnym oraz pojedynczym, a na przeciwko niej znajduje się druga sypialnia 4-osobowa z łóżkiem podwójnym oraz dwoma pojedynczymi. Każda z sypialni posiada własny balkon.
Podczas pobytu domek w całości pozostaje do pełnej dyspozycji gości, bez możliwości wchodzenia osób z zewnątrz.

Obiekt znajduje się na ogrodzonej posesji, oraz posiada przestronny ogród z tarasem.


W cenie gwarantujemy*:

 • 5 dni pobytu
 • 4 noclegi
 • uroczystą Kolację Wigilijną w karczmie U Góralki w Murzasichlu*
 • wizytę św. Mikołaja z wręczaniem prezentów*
 • kulig z ogniskiem i kiełbaskami
 • składki na TFG i UFG

Poglądowy harmonogram pobytu

 

Ważne!
Pakiet nie obejmuje wyżywienia, ani transportu do Małego Cichego.

Do miejscowości można dotrzeć własnym samochodem, lub środkami komunikacji publicznej (pociąg + autobus / autobus / bus / taxi).Cennik:

 

OPIS  DOMKURODZAJ POKOJUCENA POBYTU ZA 1 OSOBĘ
PARTERSalon z kominkiem, wyposażony aneks kuchenny,
łazienka z prysznicem
+ taras
 
PIĘTRO1 sypialnia 3-osobowa z balkonem,
1 sypialnia 4-osobowa z balkonem,
toaleta
oferta wkrótce
CAŁY DOMEKminimum 7 osób
 • Domek wynajmowany jest w całości, dla grupy 7 osób:
  • wynajęcie domku dla mniejszej ilości osób możliwe jest przy uiszczeniu pełnej opłaty;
  • wynajęcie domku dla większej ilości osób wiąże się z obowiązkiem uiszczenia dodatkowej opłaty zgodnej z cennikiem.
  • Wysokość zaliczki wynosi — zł/os.
 • Po weryfikacji dostępności miejsc istnieje możliwość wcześniejszego przyjazdu. 
 • Oferta nie przewiduje zniżek dla dzieci.
 • Powyższe kwoty są cenami za cały pakiet świąteczny, za 1 osobę.
 • Podczas kwaterowania pobrana zostanie zwrotna kaucja w wysokości 1000 zł na wypadek pokrycia kosztów zniszczeń wyrządzonych przez gości w trakcie pobytu.
 • Powyższe kwoty zawierają obowiązkową opłatę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy.

✵ REZERWUJInformacje dodatkowe:

 • Zakwaterowanie w Domku będzie możliwe od godziny 14:00 pierwszego dnia pobytu (23 grudnia).
 • Wykwaterowanie w dniu wyjazdu powinno nastąpić do godziny 10:00.
 • Podczas pobytu domek w całości pozostaje do pełnej dyspozycji gości.
 • Organizator przewiduje minimalną liczbę osób, dla możliwości przeprowadzenia Imprezy turystycznej. Minimalna liczba osób dla realizacji imprezy turystycznej wynosi 70% dostępnych miejsc noclegowych.
 • Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany harmonogramu w przypadku wprowadzenia obostrzeń mających na celu przeciwdziałanie COVID-19 uniemożliwiających realizację poszczególnych imprez fakultatywnych.

W przypadku niemożliwości zrealizowania wyłącznie niektórych usług turystycznych wchodzących w skład imprezy turystycznej, w szczególności usług fakultatywnych, ze względu na wprowadzone obostrzenia mające na celu przeciwdziałanie COVID-19, Organizator zaproponuje świadczenia zastępcze o zbliżonej wartości. Jednocześnie Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany harmonogramu.

Po więcej szczegółów kliknij w obrazek:

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE

Adres ośrodka:

Domek Góralski Sucha Woda
Lichajówki 3 – Małe Ciche
34-351 Murzasichle
www.goralski-domek-sucha-woda.business.site


✵ REZERWUJ


WIECZÓR WIGILIJNY

Na uroczystą kolację wigilijną zapraszamy Państwa do regionalnej karczmy U Góralki w Murzasichlu.

Przed rozpoczęciem kolacji wigilijnej, z wizytą w domku pojawi się nie kto inny, jak święty Mikołaj, z torbą prezentów. Każdy może skorzystać z jego pomocy we wręczeniu podarków swoim najbliższym,
szczegóły zostaną omówione indywidualnie.


KULIG

 

Kulig góralski zawsze budzi wiele emocji, gdyż… jest to fantastyczne przeżycie!

Dziedziniec przed ośrodkiem, wieczorna pora, wszędzie w koło śnieg skrzący się w blasku świateł, gwiazdy świecą na niebie, a do Państwa podjeżdżają zaprzęgi konne. Każdy znajdzie miejsce dla siebie, nasi przedstawiciele rozdadzą rozpalone pochodnie, po czym wesoła karawana ruszy w malowniczą trasę podhalańskimi drogami. Na końcu trasy czeka leśna polana, na polanie rozpalone ognisko, kiełbaski, dodatki, gorąca herbata, także ta „zbójnicka”!, oraz skoczna melodia góralskich hitów.

Przy ognisku będzie więc można rozgrzać i gardła i żołądki, cyknąć pamiątkowe fotografie, pośpiewać, potańczyć, lub tylko potupać nogą w rytm muzyki.

Po skończonej zabawie zaprosimy w drogę powrotną, która zakończy się w tym samym miejscu, gdzie rozpoczęła – pod samym ośrodkiem.

Aby jedynym Państwa zmartwieniem w tym czasie było nadążenie z tekstem piosenki, prosimy o przygotowanie sobie naprawdę ciepłej odzieży zimowej. Ostatnie lata obfitowały w mroźne wieczory, ale gdy turysta ma grubą czapkę, kaptur, rękawiczki, ocieplane obuwie, i najlepiej specjalną odzież zimową (tak, kalesony i rajstopy też są dopuszczalne!) żadne minusy na dworze nie będą straszne.

Jako organizator nie jesteśmy w stanie zagwarantować tej największej atrakcji – puszystych zasp śnieżnych, jednakże kulig odbędzie się na zaprzęgniętych wozach kołowych, a zatem żadna pogoda nie będzie stanowiła problemu do realizacji imprezy.


✵ REZERWUJ


Dokumenty do zapoznania się:

Organizator oświadcza, iż:

 • posiada wpis do rejestru organizatorów turystyki i przedsiębiorców ułatwiających nabywanie powiązanych usług turystycznych prowadzonego przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego pod numerem ewidencyjnym 9091,
 • posiada gwarancję ubezpieczeniową na pokrycie kosztów kontynuacji Imprezy turystycznej lub kosztów powrotu do kraju, jak również zwrotu całości lub części wpłat dokonanych tytułem Imprezy turystycznej lub poszczególnych Usług turystycznych udzieloną
 • przez Wiener TU S.A. Vienna Insurance Group
  z siedzibą w Warszawie 02-675 przy  ul. Wołoskiej 22a, jako zabezpieczenie finansowe, o którym mowa w art. 4 pkt 14 w zw. z art. 7 Ustawy.
Gwarancja ubezpieczeniowa: