ATUTY OŚRODKA

» Komfortowe apartamenty
» Wyśmienite jedzenie
» Góralski wystrój 


Święta 2024/2025

U Grażyny
Apartamenty

– Murzasichle –

oferta na Święta 2024/2025

(Wigilia, Boże Narodzenie)

Termin pobytu: 23-27.12.2024

– OFERTA WKRÓTCE –


Ośrodek wypoczynkowy U Grażyny zlokalizowany jest w centralnej części Murzasichla, składa się z budynku głównego, oraz domu regionalnego ulokowanego w głębi posesji, dzięki czemu nie docierają do niego szumy głównej ulicy. W domu regionalnym, oprócz pokoi gościnnych i apartamentów do dyspozycji gości oddany jest salon z kominkiem i aneksem kuchennym.

W domu regionalnym dostępne są cztery nowoczesne, góralsko stylizowane, niezależne apartamenty gościnne, każdy z nich wyposażony w pełni wyposażony aneks kuchenny, własną łazienką, część wypoczynkową i sypialnianą. Każdy z własnym balkonem, płaskim TV i dostępem do bezprzewodowego Internetu. Ponadto, na posesji dostępny jest zewnętrzny plac zabaw, i parking.

W okresie bożonarodzeniowym oraz sylwestrowym apartamenty wynajmowane są w pakietach pobytowych, obejmujących noclegi, wyżywienie i imprezy fakultatywne. Wszystkie posiłki, serwowane będą w głównym budynku ośrodka, w stylizowanej sali jadalnej. Na uroczystą kolację wigilijną zapraszamy Państwa do karczmy regionalnej U Góralki w Murzasichlu, gdzie oprócz wieczerzy czekać będzie na Państwa św. Mikołaj oraz kapela góralska.


W cenie gwarantujemy*:

 • apartament na wyłączność
 • 5 dni pobytu
 • 4 noclegi
 • 4 śniadania
 • 3 obiadokolacje
 • uroczystą Wieczerzę Wigilijną w karczmie regionalnej wzbogaconą o
  • góralskie kolędowanie z kapelą na żywo
  • wizytę św. Mikołaja z wręczaniem prezentów*
 • kulig z ogniskiem i kiełbaskami
 • wieczór z kapelą góralską
 • składki na TFG i UFG
Poglądowy harmonogram pobytu

Poglądowy harmonogram pobytu

Ważne!

Pakiet nie obejmuje transportu do Murzasichla.

Do miejscowości można dotrzeć własnym samochodem, lub środkami komunikacji publicznej (pociąg + autobus / autobus / bus / taxi).

 ✵ REZERWUJ


APARTAMENT KAMERALNY

Cennik 2023:

APARTAMENT
KAMERALNY
CENA POBYTU ZA 1 OSOBĘ
Dla 2 osóboferta wkrótce

APARTAMENT STUDIO

Cennik 2023:

APARTAMENT
STUDIO
CENA POBYTU ZA 1 OSOBĘ
Dla 2 osób
Dla 3 osóboferta wkrótce

APARTAMENT DĘBOWY

Cennik 2023:

APARTAMENT
DĘBOWY
CENA POBYTU ZA 1 OSOBĘ
Dla 3 osób
Dla 4 osóboferta wkrótce
Dla 5 osób

APARTAMENT SOSNOWY

Cennik 2023:

APARTAMENT
SOSNOWY
CENA POBYTU ZA 1 OSOBĘ
Dla 3 osób
Dla 4 osóboferta wkrótce
Dla 5 osób

 • Po weryfikacji dostępności miejsc istnieje możliwość wcześniejszego przyjazdu.
 • Powyższe kwoty są cenami za cały pakiet świąteczny, za 1 osobę.
 • Powyższe kwoty zawierają obowiązkową opłatę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy.


Informacje dodatkowe:

 • Zakwaterowanie w ośrodku będzie możliwe od godziny 14:00 pierwszego dnia pobytu (23 grudnia).
 • Wykwaterowanie w dniu wyjazdu powinno nastąpić do godziny 10:00.
 • Wszystkie posiłki serwowane będą w budynku głównym ośrodka U Grażyny, znajdującym się ok 50 m od apartamentów (ta sama posesja).
 • Na kolację wigilijną zapraszamy do karczmy regionalnej U Góralki w Murzascihlu.
 • Organizator przewiduje minimalną liczbę osób, dla możliwości przeprowadzenia Imprezy turystycznej. Minimalna liczba osób dla realizacji imprezy turystycznej wynosi 70% dostępnych miejsc noclegowych.
 • Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany harmonogramu w przypadku wprowadzenia obostrzeń mających na celu przeciwdziałanie COVID-19 uniemożliwiających realizację poszczególnych imprez fakultatywnych.

W przypadku niemożliwości zrealizowania wyłącznie niektórych usług turystycznych wchodzących w skład imprezy turystycznej, w szczególności usług fakultatywnych, ze względu na wprowadzone obostrzenia mające na celu przeciwdziałanie COVID-19, Organizator zaproponuje świadczenia zastępcze o zbliżonej wartości. Jednocześnie Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany harmonogramu.

Po więcej szczegółów kliknij w obrazek:

Adres ośrodka:

U Grażyny
ul. Sądelska 91d
34-351 Murzasichle
www.ugrazyny.pl


✵ REZERWUJ


UROCZYSTA KOLACJA WIGILIJNA

 

W trakcie tego wyjątkowego wieczoru zaprosimy Państwa na uroczystą kolację wigilijną do karczmy regionalnej U Góralki w Murzasichlu. Podczas kolacji z wizytą pojawi się nie kto inny, jak święty Mikołaj, ponadto, swoje życzenia wyśpiewa Państwu lokalna kapela, prezentując góralskie wersje wszystkim znanych kolęd.

Podczas uroczystej kolacji wigilijnej serwowane będą dania bezmięsne, zgodne z tradycją bożonarodzeniową oraz góralskimi tradycjami.
Przykładowe menu* kolacji wigilijnej:
– barszcz z uszkami / zupa grzybowa
– smażony karp
– ryba po grecku
– pierogi z kapustą i grzybami
– kapusta z grochem i grzybami
– zimna płyta: oscypki, śledzie,
– kompot z suszu
– opłatek
– ciasta
– kawa/herbata
*Powyższe menu może się różnić pomiędzy poszczególnymi ośrodkami, gdyż szczegółowy dobór potraw należy do gospodarzy obiektów i wynika z nieznacznych różnic w tradycjach panujących u poszczególnych rodzin góralskich.


✵ REZERWUJ


KULIG

Kulig góralski zawsze budzi wiele emocji, gdyż… jest to fantastyczne przeżycie!

Dziedziniec przed ośrodkiem, wieczorna pora, wszędzie w koło śnieg skrzący się w blasku świateł, gwiazdy świecą na niebie, a do Państwa podjeżdżają zaprzęgi konne. Każdy znajdzie miejsce dla siebie, nasi przedstawiciele rozdadzą rozpalone pochodnie, po czym wesoła karawana ruszy w malowniczą trasę podhalańskimi drogami. Na końcu trasy czeka leśna polana, na polanie rozpalone ognisko, kiełbaski, dodatki, gorąca herbata, także ta „zbójnicka”!, oraz skoczna melodia góralskich hitów.

Przy ognisku będzie więc można rozgrzać i gardła i żołądki, cyknąć pamiątkowe fotografie, pośpiewać, potańczyć, lub tylko potupać nogą w rytm muzyki.

Po skończonej zabawie zaprosimy w drogę powrotną, która zakończy się w tym samym miejscu, gdzie rozpoczęła – pod samym ośrodkiem.

Aby jedynym Państwa zmartwieniem w tym czasie było nadążenie z tekstem piosenki, prosimy o przygotowanie sobie naprawdę ciepłej odzieży zimowej. Ostatnie lata obfitowały w mroźne wieczory, ale gdy turysta ma grubą czapkę, kaptur, rękawiczki, ocieplane obuwie, i najlepiej specjalną odzież zimową (tak, kalesony i rajstopy też są dopuszczalne!) żadne minusy na dworze nie będą straszne.

Jako organizator nie jesteśmy w stanie zagwarantować tej największej atrakcji – puszystych zasp śnieżnych, jednakże kulig odbędzie się na zaprzęgniętych wozach kołowych, a zatem żadna pogoda nie będzie stanowiła problemu do realizacji imprezy.

 


✵ REZERWUJ


Dokumenty do zapoznania się:

Organizator oświadcza, iż:

 • posiada wpis do rejestru organizatorów turystyki i przedsiębiorców ułatwiających nabywanie powiązanych usług turystycznych prowadzonego przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego pod numerem ewidencyjnym 9091,
 • posiada gwarancję ubezpieczeniową na pokrycie kosztów kontynuacji Imprezy turystycznej lub kosztów powrotu do kraju, jak również zwrotu całości lub części wpłat dokonanych tytułem Imprezy turystycznej lub poszczególnych Usług turystycznych udzieloną przez Wiener TU S.A. Vienna Insurance Group
  z siedzibą w Warszawie 02-675 przy  ul. Wołoskiej 22a, jako zabezpieczenie finansowe, o którym mowa w art. 4 pkt 14 w zw. z art. 7 Ustawy.
Gwarancja ubezpieczeniowa: